ویدیو طلا و مراحل طراحی و ساخت آن را در این بخش از وب‌سایت گالری جی مشاهده کنید. همکاران و کارشناسان تیم رسانه‌ای مجموعه‌ی ما در این قسمت سعی می‌کنند انواع ویدیو‌های مربوط به جواهرات و طلا را با بهترین کیفیت بارگذاری کرده و به اشتراک بگذارند. فیلم‌هایی که در این بخش منتشر می‌شوند شامل دو دسته ویدیو خواهند بود. برخی از ویدیوها مربوط به آخرین اخبار بازار طلا و فلزات با ارزش بوده که همان‌طور که از اسم آن‌ها پیداست، کاربردی کوتاه‌مدت داشته و مربوط به همان ایام می‌شوند.

در کنار این فیلم‌ها، دسته‌‌ای دیگر از ویدیوها را خدمت شما ارائه خواهیم داد که دارای محتوایی آموزشی هستند. مواردی مثل طراحی دستی و طراحی نرم‌افزاری جواهرات و طلا، یکی از موضوعاتی است که می‌تواند برای مخاطبان ما جذاب باشد. نحوه مدل‌سازی سه‌بعدی و پرینت کردن مدل به وسیله پرینترهای سه‌بعدی از دیگر موضوعاتی است که ویدیوهای مربوط به آن‌ها در این بخش قرار خواهند گرفت. ریخته‌گری و قالب‌سازی قطعات مختلف مبحثی دیگر در این حوزه است که آشنایی تصویری با آن می‌تواند بسیار جذاب باشد. همچنین نحوه ساخت و تولید قطعات مختلف طلایی هم در این قسمت ارائه خواهد شد.

این ویدیوها علاوه بر این‌که برای همراهان، مشتریان و مخاطبان گالری جی جذاب و کارگشا هستند، می‌توانند برای هنرجویان و دانشجویان رشته‌های هنری به خصوص گرایش جواهرسازی در رشته صنایع‌دستی نیز بسیار مفید فایده واقع شوند.

در ضمن می‌توان به این موارد موضوعاتی نظیر توضیحات تصویری در مورد اصطلاحات تخصصی این حوزه را نیز افزود. مواردی مثل عیار طلا و اعداد مختلفی که در مورد عیار این فلزات بیان می‌شوند. استاندارد طلا، طلای دست‌دوم، تعمیرات طلا، اجرت طلا، خرج کار، انواع نیم‌ست، ست‌ها و سرویس‌های طلا و … نیز دیگر مباحثی هستند که چه با ویدیوی زنده و چه با ویدیوهای موشن‌گرافی و انیمیشنی ارائه شوند، قابلیت این را دارند که به اطلاعات مخاطبان ما بیفزایند.

انواع ویدیو طلا و جواهرات را در این بخش دنبال بفرمایید.

 

Open chat
با ما در ارتباط باش